Papier toaletowy A'8x8 Luna City celuloza 2 warstwy
Wystaw opinię o produkcie
Papier toaletowy City 2-warstwowy – celuloza premium
Papier toaletowy z linii City to połączenie wysokiej jakości i wyjątkowej estetyki. Wykonany z dwóch warstw czystej celulozy, zapewnia doskonałą chłonność, miękkość i odporność na rozdarcia. Długość rolki 16 metrów gwarantuje optymalną wydajność w codziennym użytku.
Idealny do:
-
Hoteli, apartamentów i obiektów noclegowych
-
Restauracji oraz lokali gastronomicznych
-
Biur i przestrzeni coworkingowych
-
Miejsc użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu
Kod produktu: 24705
Opis
| kod produktu | 24705 |
|---|---|
| liczba rolek w opakowaniu | 8 |
| długość | 16 m |
| perforacja | tak |
| katalog | basic |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2x15,5 |
| wysokość rolki | 9 cm |
| średnica rolki | 10 cm |
| kraj produkcji | Polska |
| liczba listków | 160 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.