CO ręcznik MINI celuloza 2 warstwy A'1
Wystaw opinię o produkcie
Ręcznik Mini Plus 100% celuloza – perforowany, z wyciąganą tuleją
Opis:
Praktyczny ręcznik Mini Plus wykonany w 100% z czystej celulozy. Miękki, a jednocześnie wytrzymały i odporny na rozwarstwianie oraz rozmakanie. Dzięki kompaktowym rozmiarom idealnie zmieści się na kuchennym blacie lub w niewielkiej łazience.
Funkcjonalne rozwiązania:
-
Perforacja ułatwia odrywanie pojedynczych listków.
-
Wyciągana tuleja pozwala na wygodne dozowanie bez marnowania miejsca.
Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczysz na wygodę i jakość:
-
Gospodarstwa domowe (kuchnia, łazienka)
-
Branża gastronomiczna
-
Firmy sprzątające
Wybierz Mini Plus – poręczna celuloza na co dzień!
Kod produktu: 1760
Opis
| kod produktu | P1760 |
|---|---|
| liczba rolek w opakowaniu | 12 |
| długość | 50 m |
| perforacja | tak |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2x17 |
| wysokość rolki | 19cm |
| średnica rolki | 14cm |
| wyciągana gilza | tak |
| perforowana gilza | tak |
| kraj produkcji | Polska |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.