CO ręcznik MAXI celuloza 2 warstwy A'6
Wystaw opinię o produkcie
Ręcznik Maxi 100% celuloza – mocny, chłonny, do kontaktu z żywnością
Profesjonalny ręcznik Maxi wykonany w 100% z czystej celulozy. Łączy w sobie miękkość z wyjątkową odpornością na rozwarstwianie i rozmakanie. Charakteryzuje się wysoką chłonnością i wydajnością, a przy tym jest niepylący, co ma kluczowe znaczenie w profesjonalnych zastosowaniach.
Dopuszczony do kontaktu z żywnością.
Idealny do:
-
Gastronomii i przetwórstwa spożywczego
-
Firm sprzątających (facility management)
-
Warsztatów samochodowych i mechanicznych
Sprawdź wytrzymałość Maxi w swojej branży!
Kod produktu: P1000
Opis
| kod produktu | P1000 |
|---|---|
| liczba rolek w opakowaniu | 6 |
| długość | 100 m |
| perforacja | tak |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2x17 |
| wysokość rolki | 19cm |
| średnica rolki | 19cm 19cm |
| wyciągana gilza | tak |
| perforowana gilza | tak |
| kraj produkcji | Polska |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.