CO papier toaletowy jumbo celuloza 2 warstwy A'12
Wystaw opinię o produkcie
Papier toaletowy Jumbo 2-warstwowy.
Papier toaletowy Jumbo to wysokiej jakości papier dwuwarstwowy, zaprojektowany z myślą o obiektach o średnim i dużym natężeniu ruchu. Miękki, wydajny i komfortowy w codziennym użytkowaniu.
Idealny do miejsc użyteczności publicznej:
-
Szkoły, uczelnie i inne placówki oświatowe
-
Zakłady pracy i biura
-
Przychodnie, szpitale i służba zdrowia
-
Obiekty rekreacyjne (siłownie, baseny, hale sportowe)
-
Strefy gastronomiczne
-
Toalety publiczne w galeriach i urzędach
Sprawdź Jumbo – papier, który sprosta dużemu ruchowi!
Kod produktu: P0996
Opis
| kod produktu | P0996 |
|---|---|
| liczba rolek w opakowaniu | 12 |
| długość | 100 m |
| perforacja | tak |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2x15,5 |
| wysokość rolki | 9 cm |
| średnica rolki | 18,5 cm |
| wyciągana gilza | nie |
| perforowana gilza | nie |
| kraj produkcji | Polska |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.