CO czyściwo celuloza 2 warstwy A'2
Wystaw opinię o produkcie
Czyściwo uniwersalne 100% celuloza – rolka do zadań specjalnych
Uniwersalne czyściwo rolkowe wykonane w 100% z czystej celulozy. Idealne do czyszczenia każdego rodzaju powierzchni – delikatne, ale niezwykle wytrzymałe. Odporne na rozwarstwianie i rozmakanie, a przy tym nie pozostawia rys ani włókien. Długa, ekonomiczna rolka sprawdza się doskonale w miejscach o dużym natężeniu ruchu i częstym użyciu.
Wszędzie tam, gdzie liczy się skuteczność:
-
Warsztaty samochodowe i mechaniczne
-
Branża budowlana i przemysł
-
Szpitale, przychodnie (niepylące)
-
Rolnictwo i gospodarstwa
-
Salony SPA, masażu, fryzjerskie
-
Firmy sprzątające
Postaw na wydajność i delikatność w jednym!
Kod produktu: P1002
Opis
| kod produktu | P1002 |
|---|---|
| liczba rolek w opakowaniu | 2 |
| długość | 200 m |
| perforacja | tak |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2x17 |
| wysokość rolki | 25cm |
| średnica rolki | 25cm |
| wyciągana gilza | nie |
| perforowana gilza | nie |
| kraj produkcji | Polska |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.